fbpx

NIERUCHOMOŚCI

Happiness Mode tworzy zespół profesjonalistów specjalizujących się w filmowaniu nieruchomości. Współpracujemy z najlepszymi agencjami nieruchomości, filmując wille za kilka milionów euro jak i wykonujemy zdjęcia dla właścicieli prywatnych apartamentów.

NASZE DOŚWIADCZENIE = TWÓJ PROFIT

Z każdej nieruchomości wyciągamy to co najlepsze. Naszym celem są filmy premium, które zrobią doskonałe pierwsze wrażenie na potencjalnym kliencie. Nowoczesny sprzęt, szybkość działania i profesjonalne podejście to zestaw, który definiuje nasz zespół.

Z branżą nieruchomości jesteśmy związani od kilku lat i wiemy jak ona funkcjonuje. Działamy na rynku polskim i hiszpańskim zgodnie z obowiązującymi trendami i kompleksowo obsługujemy zarówno znane agencje nieruchomości jak i właścicieli prywatnych apartamentów.

Postaw się w sytuacji potencjalnego klienta, który widzi przed sobą listę różnych ogłoszeń. Jak myślisz, które otworzy jako pierwsze?
- Oczywiście to, które przyciąga najwięcej uwagi. A my właśnie takie tworzymy dla naszych Klientów.

ZALETY FILMU W TEJ BRANŻY

FILM BUDUJE ZAUFANIE I EMOCJE

Wideo przekazuje więcej niż obrazy lub tekst. Kupujący faktycznie poczuje się tak, jakby odbywał w czasie rzeczywistym zwiedzanie nieruchomości. Ruch kamerą z jednego pomieszczenia do drugiego lub zbliżenie na szczegóły pozwala widzom doświadczyć klimatu jaki jest w danej nieruchomości.

FILM TO OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Dla kupującego i sprzedającego. Historię nieruchomości możesz przekazać w krótszym czasie za pomocą wideo niż w przypadku tekstu czy obrazu.

FILM DAJE WIĘCEJ ZAPYTAŃ

Oferty z filmami nieruchomości otrzymują więcej zapytań w porównaniu do ofert bez nich. Statystyka wiele mówi o wpływie filmów nieruchomości na potencjalnych nabywców. Ponadto prawdopodobieństwo sprzedaży nieruchomości staje się znacznie wyższe.

CENNIK FILMÓW NIERUCHOMOŚCI

01
PODSTAWOWE INFO
Każda nieruchomość jest inna, istnieje wiele czynników, które będą miały wpływ na ostateczną cenę usługi fotograficznej. Cena zależy od wielkości nieruchomości, ilości zdjęć i opcji dodatkowych zamówionych przez klienta. Jeśli planujesz rozpocząć dłuższą współpracę z naszym zespołem fotografów nieruchomości, otrzymasz spersonalizowaną ofertę z najlepszą ofertą.
02
CO JEST W OFERCIE?
Ujęcia z zewnątrz i ze środka nieruchomości
Umieszczenie logo i grafik klienta w filmie
Licencjonowana muzyka
Montaż filmu
Bezpłatna konsultacja
03
OPCJE DODATKOWE
Ujęcia z drona
Timelapse
Model/e
Filmowanie atrakcji okolicy

Zdjęcia nieruchomości?

Jeśli uważasz, że Twoja nieruchomość zasługuje na pełny pakiet promocyjny i zależy Ci na szybkiej sprzedaży – zamów u nas zdjęcia, które przeniosą potencjalnego klienta do domu i poczuje jakby już był jego.

WYBRANE PRACE

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY OTRZYMAĆ SZYBKĄ WYCENĘ FOTOGRAFII TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Wiadomość

  COPYRIGHT © 2021 HAPPINESSMODE.COM ALL RIGHTS RESERVED.
  Instagram @happinessmode_com
  Razem