fbpx

HOTEL

Jako filmowcy i fotografowie specjalizujący się w branży hotelowej - znamy Twój biznes i dynamiczny ruch w branży hotelarskiej. Naszą misją jest dostarczać produkt premium, który zrobi na widzach świetne wrażenie i spowoduje wzrost rezerwacji.

INWESTYCJA W FILM PROMOCYJNY HOTELU

Połącz film promocyjny hotelu z opcjami dodatkowymi, takimi jak profesjonalne fotografie czy zdjęcia lotnicze, aby wyróżnić swój hotel, pensjonat czy resort na tle konkurencji. Twoja inwestycja w film promocyjny najwyższej jakości pomoże Ci przyciągnąć więcej klientów. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość, jeśli planujesz otworzyć hotel lub wymienić stary film. Nasz zespół przeprowadzi bezpłatną konsultację i ustali optymalny plan działania. 

hotel photography hilton
Niech Twój klient zakocha się w Twoim miejscu, zanim do niego trafi.

FILM PROMOCYJNY HOTELU - ZALETY

FILM BUDUJE ZAUFANIE I EMOCJE

Video communicate more than images or text. If a picture says 1000 words, video says them all.
Wideo przekazuje więcej niż obrazy lub tekst. Kupujący faktycznie poczuje się tak, jakby odbywał w czasie rzeczywistym zwiedzanie nieruchomości. Ruch kamerą z jednego pomieszczenia do drugiego lub zbliżenie na szczegóły pozwala widzom doświadczyć klimatu jaki jest w danej nieruchomości.

FILM DAJE WIĘCEJ REZERWACJI

Hotel z profesjonalnym, wciągającym filmem otrzymuje więcej rezerwacji w porównaniu do miejsca, w którym nie ma go wcale. Obecnie ludzie zwracają większą uwagę na elementy wizualne niż na cokolwiek innego. Film promocyjny daje pełny przekaz marketingowy i zwiększa rozpoznawalność marki.

FILM MA WIĘKSZY ZASIĘG

Film wciąga odbiorcę. Opowiada jakąś historię. Ludzie chętnie udostępniają filmy niż zdjęcia. To filmy promocyjne powodują, że po obejrzeniu widz ma ochotę pakować walizki i zrobić check-in.

CENNIK FILMU PROMOCYJNEGO HOTELU

PODSTAWOWE INFORMACJE
Każdy hotel jest inny i do każdego z nich inaczej podchodzimy. Istnieje wiele czynników, które będą miały wpływ na ostateczną cenę filmu promocyjnego hotelu. Ceny naszych produkcji filmowych są elastyczne i zazwyczaj ustalamy je po uwzględnieniu wielkości hotelu, liczby filmowanych pomieszczeń i lokalizacji. Skorzystaj z formularza na dole aby otrzymać szybką wycenę.
hotel photography hilton

Fotografia hotelu?

Jeśli chcesz stworzyć nowoczesny content marketingowy swojego hotelu – zamów u nas także profesjonalną sesję fotograficzną, która pomoże szybciej nacisnąć Twojemu klientowi przycisk REZERWUJ.

WYBRANE PRACE

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY OTRZYMAĆ SZYBKĄ WYCENĘ FILMU PROMOCYJNEGO TWOJEGO HOTELU

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Wiadomość

  COPYRIGHT © 2021 HAPPINESSMODE.COM ALL RIGHTS RESERVED.
  Instagram @happinessmode_com
  Razem