fbpx

HOTEL

Jako fotografowie specjalizujący się w branży hotelowej - znamy Twój biznes i dynamiczny ruch w branży hotelarskiej. Naszą misją jest dostarczać produkt premium, który zrobi na widzach świetne wrażenie i spowoduje wzrost rezerwacji.

INWESTYCJA W FOTOGRAFIĘ HOTELOWĄ

Połącz fotografię hotelową z opcjami dodatkowymi, takimi jak zdjęcia lotnicze lub film promocyjny, aby wyróżnić swój hotel, pensjonat czy resort na tle konkurencji. Twoja inwestycja w obrazy najwyższej jakości pomoże Ci przyciągnąć więcej klientów. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość, jeśli planujesz otworzyć hotel lub wymienić stare zdjęcia. Nasz zespół przeprowadzi bezpłatną konsultację i ustali optymalny plan działania. 

hotel photography hilton
Dobre zdjęcia hotelu są jego wizytówką.
Jaką wizytówkę masz w tym momencie?

ZALETY FOTOGRAFII HOTELOWEJ

ŚWIETNE PIERWSZE WRAŻENIE

Klienci opierają większość swoich decyzji na zdjęciach prezentowanych na Twojej stronie internetowej czy serwisach bookingowych.
Obrazy powinny robić wrażenie już na pierwszy rzut oka.

TOP JAKOŚĆ ZDJĘĆ

Dostarczamy zdjęcia tylko najwyższej jakości, wykonane najnowszym sprzętem, zrobione z odpowiednich kątów i w idealnych warunkach oświetleniowych. Aby zwiększyć zainteresowanie odbiorców pokazujemy też hotel z lotu ptaka i atrakcje w okolicy.

WIĘCEJ REZERWACJI

W branży hotelarskiej nie ma wyjątków. Idealne zdjęcia = więcej rezerwacji. Decyzja o wyborze miejsca opiera się głównie na zdjęciach zamieszczonych na Twojej stronie internetowej lub zna platformach rezerwacyjnych.

FOTOGRAFIA HOTELOWA - CENNIK

01
PODSTAWOWE INFORMACJE
Każdy hotel jest inny i do każdego z nich inaczej podchodzimy. Istnieje wiele czynników, które będą miały wpływ na ostateczną cenę fotografii hotelowej. Ceny naszych sesji hotelowych są elastyczne i zazwyczaj ustalamy je po uwzględnieniu wielkości hotelu, liczby fotografowanych pomieszczeń i lokalizacji. Skorzystaj z formularza na dole aby otrzymać szybką wycenę.
hotel photography hilton
02
CO JEST W OFERCIE?
Ujęcia hotelu z zewnątrz oraz zdjęcia wybranych pomieszczeń
Zdjęcia potraw i drinków w hotelowej restauracji
Ujęcia z drona
Model/e
hotel photography hilton

FILM PROMOCYJNY HOTELU?

Jeśli chcesz stworzyć nowoczesny content marketingowy swojego hotelu – zamów u nas także profesjonalny film promocyjny, który wirtualnie przeniesie Twojego klienta do hotelu i pomoże mu nacisnąć przycisk REZERWUJ.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY OTRZYMAĆ SZYBKĄ WYCENĘ FOTOGRAFII TWOJEGO HOTELU

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Wiadomość

  COPYRIGHT © 2021 HAPPINESSMODE.COM ALL RIGHTS RESERVED.
  Instagram @happinessmode_com
  Razem