fbpx

SESJA REKLAMOWA DLA TWOJEJ MARKI

Współpraca z polskimi markami oraz połączenie śródziemnomorskich lokalizacji Majorki sprawiło, że zaufało nam wiele firm dla których wykonaliśmy sesje zdjęciowe i spoty reklamowe. Jako doświadczony zespół fotografów, filmowców, specjalistów od social media oferujemy kompleksową usługę na wyspie.

INWESTYCJA W KONTENT KTÓRY SPRZEDAJE

Jesteśmy ekipą fajnych ludzi, którzy zamieszkują słoneczną wyspę Balearów. Lubimy się w pracy jak i poza nią. Ciągle szukamy nowych wyzwań.

Na wyspie wykonujemy materiały reklamowe dla firm i jeśli tu jesteś i czytasz to co napisaliśmy, to prawdopodobnie rozważasz powierzenie nam swojej marki. Zaufało nam już wiele firm i każdy projekt ukończony był z sukcesem. Jakie są więc plusy wykonania materiałów z naszą kreatywną drużyną? Po pierwsze sesja zagraniczna to prestiż dla marki. Do tego na Majorce mamy cały wachlarz możliwości żeby w pięknych okolicznościach stworzyć materiały reklamowe. Od turkusowych zatoczek, przez szerokie plaże, tropikalne ogrody, urodziwe miasteczka, aż po góry i widowiskowe klify. Po drugie – o nic się nie martwisz. Nie musisz już zatrudniać ludzi od wyszukiwania lokalizacji… Nie musisz płacić za bilety lotnicze, hotel, za fotografów i filmowców. Nie musisz szukać na miejscu ludzi od make-upu, fryzur czy stylizacji. Nie musisz nawet przylatywać – spokojnie możesz wysłać nam swoje produkty kurierem (chociaż z drugiej strony to zawsze nam miło poznać naszych klientów na żywo). Do tego, w naszym teamie są social media wymiatacze, którzy zrobią dla Twojej marki nie tylko angażujące Insta Story czy chwytliwe posty ale wdrożą spersonalizowane działania marketingowe.

To wszystko co tutaj stworzyliśmy to lata naszych doświadczeń.

MICHAŁ
PHOTO & VIDEO
MALWINA
PHOTO & VIDEO
KASIA
SOCIAL MEDIA
CO NAS WYRÓŻNIA?
Polska ekipa fotografów & filmowców
Specjaliści od Social Media
Śródziemnomorska scenografia & różnorodne miejscówki
Kilkuletnie doświadczenie w projektach z dużymi markami
Sprawdzeni czarodzieje od make upu, fryzur, stylizacji

ZADOWOLENI KLIENCI

NASZA EKIPA PODCZAS PROJEKTU

ZAINTERESOWANY PROMOCJĄ NA MAJORCE? NAPISZ DO NAS JUŻ DZIŚ

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Wiadomość

  COPYRIGHT © 2021 WWW.HAPPINESSMODE.COM | ALL RIGHTS RESERVED. PLEASE ASK FOR PERMISSION BEFORE USING OUR CONTENT.
  Instagram @happinessmode_com
  Razem