fbpx

NIERUCHOMOŚCI

Happiness Mode tworzy zespół profesjonalistów specjalizujących się w fotografii nieruchomości. Współpracujemy z najlepszymi agencjami nieruchomości, fotografując wille za kilka milionów euro jak i wykonujemy zdjęcia dla właścicieli prywatnych apartamentów.

NASZE DOŚWIADCZENIE = TWÓJ PROFIT

Z każdej nieruchomości wyciągamy to co najlepsze. Naszym celem są zdjęcia premium, które zrobią doskonałe pierwsze wrażenie na potencjalnym kliencie. Nowoczesny sprzęt, szybkość działania i profesjonalne podejście to zestaw, który definiuje nasz zespół.

Z rynkiem fotografii nieruchomości jesteśmy związani od kilku lat i wiemy jak on funkcjonuje. Działamy na rynku polskim i hiszpańskim zgodnie z obowiązującymi trendami i kompleksowo obsługujemy zarówno znane agencje nieruchomości jak i właścicieli prywatnych apartamentów.

Postaw się w sytuacji potencjalnego klienta, który widzi przed sobą listę różnych ogłoszeń. Jak myślisz, które otworzy jako pierwsze?
- Oczywiście to, które przyciąga najwięcej uwagi. A my właśnie takie tworzymy dla naszych Klientów.

ZALETY FOTOGRAFII NIERUCHOMOŚCI

POZYTYWNE PIERWSZE WRAŻENIE

Jeśli potencjalny klient poszukuje nieruchomości w Internecie, bądźmy szczerzy - masz tylko kilka sekund, aby zwrócić na siebie uwagę kupującego. Twoje obrazy powinny robić doskonałe wrażenie już na pierwszy rzut oka.

NAJLEPSZA JAKOŚĆ

Dostarczamy zdjęcia tylko najwyższej jakości, wykonane najnowszym sprzętem, zrobione z odpowiednich kątów i w idealnych warunkach oświetleniowych.

SZYBSZA SPRZEDAŻ

W branży nieruchomości nie ma wyjątków. Doskonałe zdjęcia = szybsza sprzedaż. Pochwal się nimi, sprzedaj swoją nieruchomość i wróć do nas z kolejną ofertą.

CENA ZDJĘĆ NIERUCHOMOŚCI

01
PODSTAWOWE INFO
Każda nieruchomość jest inna, istnieje wiele czynników, które będą miały wpływ na ostateczną cenę usługi fotograficznej. Cena zależy od wielkości nieruchomości, ilości zdjęć i opcji dodatkowych zamówionych przez klienta. Jeśli planujesz rozpocząć dłuższą współpracę z naszym zespołem fotografów nieruchomości, otrzymasz spersonalizowaną ofertę z najlepsza oferta.
02
CO JEST W OFERCIE?
Wykonanie fotografii nieruchomości z zewnątrz oraz zdjęcia wnętrz.
Minimum 10 zdjęć po profesjonalnej postprodukcji
Szybkie terminy wykonania
Bezpłatna konsultacja
03
OPCJE DODATKOWE
Fotografia z drona
Stylizacja wnętrza
Model/e

Film promocyjny nieruchomości?

Jeśli uważasz, że Twoja nieruchomość zasługuje na pełny pakiet promocyjny i zależy Ci na szybkiej sprzedaży – zamów u nas film, który przeniesie potencjalnego klienta do domu i poczuje jakby już był jego.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY OTRZYMAĆ SZYBKĄ WYCENĘ FOTOGRAFII TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI -

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Temat

  Wiadomość

  COPYRIGHT © 2021 HAPPINESSMODE.COM ALL RIGHTS RESERVED.
  Instagram @happinessmode_com
  Razem