fbpx
happiness mode about us
O NAS
POZNAJ HAPPINESS MODE

NASZA HISTORIA

ZAŁOŻYCIELE HAPPINESS MODE
MALWINA & MICHAL KOLATEK

Witaj w naszym HAPPINESSOWYM świecie!

Chcielibyśmy podzielić się z Tobą kilkoma przemyśleniami na temat naszej firmy, naszych celów i tego, czym się pasjonujemy. Zależy nam na tym, żebyś nas poznał, choćby wirtualnie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu 🙂

Dziękujęmy.

MALWINA AND MICHAL HAPPINESS MODE

KIM JESTEŚMY?

Mamy dusze artystów, kochamy przygody, ubóstwiamy podróże i lubimy tworzyć wizualne historie. Żyjemy naszą pracą. Mieszkaliśmy w kilku różnych krajach, odbyliśmy długą podróż dookoła świata, aby w końcu odkryć, że nie chcemy wracać do naszej wcześniejszej pracy jako bankier i prawnik. Niezła pozycja wyjściowa dla przyszłych fotografów i filmowców, prawda? Pasja była jednak silniejsza niż cokolwiek innego, więc zmieniliśmy ją w rzeczywistość. Najpierw założyliśmy firmę w Polsce, by ostatecznie przenieść naszą działalność na Majorkę w 2017 roku. Od tego czasu cieszymy się śródziemnomorskim stylem życia i wszystkimi jego benefitami.

CZEMU HAPPINESS MODE?

Decyzja o nazwie firmy była właściwie bardzo łatwa. Nie chcieliśmy nazywać naszej firmy
używając naszych imion lub nazwisk + dodawać koniec photography / videography / studio. Malwina sprzątała nasze mieszkanie, gdy nagle pojawiła się w głowie ta nazwa. Happiness Mode. Postanowiliśmy, że wszystko, co zaczynamy tworzyć dla świata od tej wyjątkowej chwili - musi odbywać się w trybie szczęścia. Po latach wciąż identyfikujemy się z Happiness Mode i jesteśmy bardzo dumni ze wszystkich naszych osiągnięć w tym szalonym świecie fotografii i filmu.

CO ROBIMY?

Posiadając tę niesamowitą okazję do życia na wyspie, możemy rozwijać nasze kreatywne skrzydła w różnych dziedzinach fotografii czy filmu: nieruchomości, turystyka, hotelarstwo czy śluby. Uwielbiamy dostarczać klientom dopieszczoną do granic możliwości usługę. Nasza działalność daje nam również wiele możliwości do podróżowania ale przez większość roku przebywamy głównie w Hiszpanii. Nasze zaangażowanie w terminowe dostarczanie usługi premium sprawiło, że Happiness Mode zajmuje bardzo wysoką pozycję w tworzeniu materiałów marketingowych na Majorce. Dzielimy się również historiami z wyspy z naszą rosnącą społecznością w sieciach społecznościowych oraz edukujemy innych jak robić lepsze zdjęcia i filmy.
happiness mode photography videography
ZAINTERESOWANY
WSPÓŁPRACĄ?
Chętnie rozpoczniemy współpracę z Tobą i Twoją marką. Jeśli uważasz, że możemy znaleźć ten sam język - napisz do nas.
Instagram @happinessmode_com
Razem